Foto aktualita

Živé ploty uvnitř osady..

Vážení členové,
     vzhledem k častým porušením pravidel týkajících se živých plotů uvnitř naší kolonie, projednával výbor tento bod na poslední schůzi dne 23.9.2024.

Žádáme všechny členy, aby dbali na dodržování osadního řádu a napravili stav, který se postupem času zhoršil.

Výška živých plotů:

•    Maximální povolená výška obvodových živých plotů je 1,8 m.
•    Živé ploty zasahující do společných prostor (uliček) nebo přesahující povolenou výšku je nutné upravit do začátku sezóny 2025.

Pokuty za nedodržení pravidel:
Pokud živé ploty nebudou do termínu 1.5. 2024 upraveny, bude majiteli automaticky uložena pokuta ve výši 500 Kč za porušení osadního řádu (Uspořádání zahrádek, bod 1 a 6).

Ploty mezi zahrádkami:
Živé ploty mezi členy mají povolenou výšku maximálně 1,8 m. Tento bod bude řešen pouze na základě písemné stížnosti některého z členů. I zde platí povinnost udržovat živé ploty podle osadního řádu.

Děkujeme za pochopení a spolupráci na udržování pořádku v naší kolonii.