Členská schůze 2024

V sobotu 22. 6. 2024 se uskuteční od 15:00 hodin členská schůze ZO Pod Lípou na terase spolkové chaty. Budou zde podány opět obecné informace o stavu kolonie, platbách a dalších provozních věcech.


Schůze bude již tradičně zakončena zah ... (zobrazit více)


Členská schůze 2023

V sobotu 20. 5. 2023 se uskuteční od 15:00 hodin členská schůze ZO Pod Lípou na terase spolkové chaty. Budou zde podány informace o zvýšení platby za m2, vodného (pitná voda) apod.

Schůze bude opět zakončena zahradní slavností s poseze ... (zobrazit více)


Prořez zeleně zasahující do uliček

Žádáme všechny naše členy, aby provedly prořez veškerých stromů, keřů a jiné zeleně zasahujících do uliček v kolonii. Dále pak živých plotů vyšších než 1,8m na maximálně tuto výšku!


Členská schůze 2022

V sobotu 25. 6. 2022 se uskuteční od 15:00 hodin členská schůze ZO Pod Lípou na terase spolkové chaty.

Schůze bude opět zakončena zahradní slavností s posezením, na kterou jste srdečně zváni.

Kdo by chtěl, může se zapojit a přinést na stůl nějakou ... (zobrazit více)


Spolková chata má novou podlahu..

Spolková chata naší kolonie dostává za poslední dva roky zabrat. Začaly se zde „hojně“ konat výborové schůze a členské schůze. Proto je zapotřebí se během brigád věnovat také právě jí.
V loňském roce se po ... (zobrazit více)


Nově i na Whatsappu

Nově jsme pro větší informovanost našich členů vytvořili na Whatsappu skupinu ZO-LETNÁ, kde Vás budeme stejně jako emailem informovat o dění, schůzích, brigádách a společenských akcí v naší zahrádkářské kolonii. V p ... (zobrazit více)


Spuštění užitkové vody

Dnes bylo provedeno vyčištění hlavní nádrže užitkové vody. Z nádrzě bylo vytaženo cca 30 kýblů usazenin a jiného bordelu. Druhá nádrž byla odstavena a musí zde být provedena oprava propojovací trubky a nakonec také její vy ... (zobrazit více)


Platby 2022

Platby za letošní rok naleznete od soboty 23.4. vyvěšené na nástěnkách v kolonii a již nyní po přihlášení do privátní části stránek naší kolonie. Platby pokuď možno pouze převodem na bankovní účet.

... (zobrazit více)


Mimořádná brigáda - nádrže

Dobrý den, sháníme na příští týden 3 dobrovolníky, kteří si chtějí odpracovat letošní brigádu mimo termín. Týkalo by se to vybrání bordelu (usazenin) z nádrží závlahov&e ... (zobrazit více)


Nová informační nástěnka

V horní části naší kolonie byla umístěna nová informační nástěnka pro naše členy.

Děkujeme tímto Robertu Jehličkovi za její výrobu a týmu Vodička - Kovář za vhodné umístění a výrobu stří ... (zobrazit více)


Členská schůze 2021

V sobotu 19. 6. 2021 se uskuteční od 14:00 hodin členská schůze ZO Pod Lípou na terase spolkové chaty.

Jedním z hlavních bodů programu této schůze bude hlasování o přijetí nového osadního řádu a desatera po vzoru ostatníc ... (zobrazit více)


Čarodějnice v osadě...

Letos naši osadu navštívily čarodějnice a přistály přímo u spolkové chaty. Počasí sice nebylo pro jejich přistání úplně ideální, ale nakonec se zadařilo a celá akce se zadařila.

Fotky z t ... (zobrazit více)


Zákaz skládky !!!

Připomínáme všem našim členům, že platí přísný zákaz zbavování se nepotřebného harampádí pod nádržemi. Můžete zde odložit pouze železný šrot, ale ne nic dalšího, jako nyní… lednice, mikro ... (zobrazit více)


Spuštění užitkové vody

Rádi bychom Vás informovali, že přípravné práce kolem užitkové vody jdou do finále. Dnešní celé sobotní dopoledne musel Pavel Domín (náš vodník) řešit ihned po spuštění čerpadla problémy s vyhni ... (zobrazit více)


Bazénová E-kartička

S novou sezónou, něco nového…
letos jsme pro Vás připravili možnost nahlášení napouštění bazénu elektronickou cestou.
Tato služba poběží paralelně s klasickými bazénovými kartičkami, které můžete ... (zobrazit více)


Pachový ohradník

Z důvodu většího výskytu divokých prasat v blízkosti naší kolonie byl dnes preventivně na plot a betonové sloupky ve spodní části oplocení aplikován pachový ohradník. Je taktéž účinný proti vysoké zvěř ... (zobrazit více)


Divoká prasata v osadě

V úvodu této informace musím říct, že ještě do minulého týdne jsem společně s předsedou Leonem byl rád, že se naší kolonii divoká prasata zatím vyhýbají.... Bohužel o víkendu (v sobotu 14.11.) si do osady minimálně ... (zobrazit více)


Zřízení elektrické přípojky

Jak jsme Vás již na členské schůzi informovali, zřízení přípojky elektriky pro čerpadlo užitkové vody je v plném proudu. Společnost ČEZ přislíbila vybudování přípojného místa nejpozději do 15. prosince. Připomínám, že se c ... (zobrazit více)


Informace k brigádám

Veškeré náhradní činnosti namísto brigád, které byly přidělěny předchozím výborem se tímto ruší! V případě, že máte zájem dále pokračovat v těchto činnostech se obraťte prosím na p. Světelskýho z důvod ... (zobrazit více)


Zákaz vyvážení do větrolamu

Od 29.7. 2020 platí pro všechny členy naší kolonie zákaz vyvážení posekané trávy, ukládání větví a případně dalšího jiného "zahradního" odpadu do prostor větrolamu. Tento zákaz vznikl jako reakc ... (zobrazit více)


Členská schůze 2020

27. 6. 2020 se uskuteční od 14:00 hodin členská schůze ZO Pod Lípou na terase spolkové chaty.

Schůze bude zakončena zahradní slavností s posezením. Každý účastník dostane na uvítanou jedno alko/nealko a něco dobrého :-).

Dal&sc ... (zobrazit více)


Bazén není skládka !!!

Z důvodu velice špatného stavu záchytného bazénu na dešťovou vodu a vysoké ceny, kterou by jeho oprava představovala, se výbor na své schůzi jednomyslně shodl, že dojde k jeho postupnému organizovanému zavezení.

Proto, pokud se potřebu ... (zobrazit více)


Odečty elektriky - elektronicky

Připravujeme pro Vás možnost elektronického zadávání odečtů spotřeby elektriky (a v brzké době také spotřeby pro napouštění bázénů) pomocí našeho informačního portálu. K využití této možnosti je zapotřebí mít vytvořen přístupový účet, který Vám bude zanedlouho zřízen.


Brigády v roce 2020

V letošním roce uvádíme následující brigády, které by měly být vykonány v termínu 16.5.2020.
- oprava okolí spolkové chaty (terasa -zarovnání terénu, oprava terasy, křoviny, oplocení terasy, WC)< ... (zobrazit více)


Spuštění informačního portálu

Výbor ZO Letná 2 se jednomyslně shodl na své schůzi, že by bylo vhodné pokročit trošku dále a zřídit pro informovanost svých členů informační portál v podobě internetových stránek.

Tento portál bude sloužit nejen k š&iacu ... (zobrazit více)